24V - LED pásky RGBW

Naše nabídka barevných LED pásků se zaměřuje pouze na kvalitní a spolehlivé LED pásky s vysokou svítivostí a dlouhou životností. V našem sortimentu naleznete barevné LED pásky  RGBW pro napětí 24V. Tyto LED pásky nabízí variabilitu a možnosti barevného podání, které dokreslí atmosféru, zajistí světelnou scénu, lépe zvýrazní detail nebo potřeby. Použití RGBW pásků je specifické a plně odpovídá vaší fantazii. Barevné LED pásky jsou osazeny značkovými LED diodami značek EPISTAR, SAMSUNG nebo SANNAN. Na zadní straně LED pásku naleznete speciální oboustrannou lepící páskou. Ta dobře odvádí teplo od LED diodových čipů a zaručuje pevné spojení s čistým dobře odmaštěným rovným povrchem - nejlépe LED profilem. LED pásky doporučujeme montovat do LED profilů a to zejména z důvodu chlazení LED pásku a údržby. Dobrým chlazením prodloužíte životnost vašeho LED osvětlení. Zaměřujeme se také na barevné RGBW LED pásky s velkým počtem LED diod na 1m (běžný metr), nebo se zvýšenou třídou krytí (například pro venkovní použití). RGBW LED páky umožňují nastaven základních barev jako je červená, zelená nebo modrá + jednu z barev teplá bílá, denní bílá, nebo studená bílá. Dále pak pomocí LED ovladače docílíte prolínání barev a stmívání osvětlení v celém spektru RGBW. RGBW LED pásky reagují na poptávku trhu kdy zákazníci často chtějí využít k osvětlení jednu z běžných barev (teplá, denní, studená bílá), ale zároveň chtějí využít spektrum RGB (červená, zelená a modrá barva). RGBW LED pásky jsou vhodné například do obývacích pokojů, koupelen, ložnic. Dále pak mají široké využití v reklamě a komerčním sektoru. K napájení LED pásků doporučujme zdroje Menwell. LED pásky se dnes již staly běžnou součástí projektů osvětlení. Jedná se tedy o relativně levné produkty s velkou užitnou hodnotou. 

RGBW LED pásky prodáváme na celé metry. Nejmenší jednotkou je k prodeji je 1m. Celé balení led pásků je ve 12v variantě po 5m a ve 24V po 5m nebo 10m. Všechny LED pásky držíme skladem na naší prodejně v Praze. 

 

Nejprodávanější

333
4681333468
IP krytí
Napájecí napětí
Návin LED pásku v balení
Počet LED diod/1 běžný metr
Šířka LED pásku
Typ LED čipů
Typ RGBW, RGB, CCT LED pásky

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.