24V - LED pásky RGBW

RGBW led pásky na napětí 24V se rychle staly vyhledávanou součástí moderního LED osvětlení. LED RGBW pásky se s oblibou montují do interiérů domácností i komerčních prostor. Nabízí velkou individualizaci při výrobě svítidel a osvětlovacích prvků. RGBW pásky se vyznačují mnoha proměnlivými parametry, ve kterých je dobré se při výběru orientovat.

Nejprodávanější

RGBW LED pásek RGBW2496 24V 27W/m 96LED/m CRI90+
RGBW LED pásek RGBW2496 24V 27W/m 96LED/m CRI90+
Skladem
Kód: 4V1RGBWW-96-IP20-24V
 
503 Kč
(415,70 Kč bez DPH)
RGBW LED pásek RGBW2496 24V 27W/m 96LED/m CRI90+ IP65
 
543 Kč
(448,76 Kč bez DPH)
RGBW LED pásek RGBW2460 24V 19,2W/m 60LED/m
 
297 Kč
(245,45 Kč bez DPH)
3 položek celkem

Jaké RGBW LED pásky najdete v nabídce?

Zaměřujeme se na svítící LED RGBW pásky s vysokou kvalitou provedení a použitých součástek. RGBW pásky 24V do naší nabídky zařazujeme až na základě testování. RGBW LED pásek 24V z naší nabídky zpravidla nabízí značkové LED diody, dobrou dělitelnost, několikavrstvé PCB. Dle třídy krytí mohou být led pásky interiérové, vodotěsné nebo venkovní. Venkovní LED pásek je zality v silikonovém pouzdře. Svítící led pásky se prodávají v návinu na kotouči. Návin LED pásek 5m je běžným průmyslovým standardem. LED RGBW pásky 24V jsou v naší nabídce zastoupeny mnoha různými modely. Nabízíme LED světelný pásek s různým počtem diod, svítivostí, třídou krytí, dělitelností, parametrem CRI. Barvy RGBW pásky s vysokým CRI jsou věrné. Lidské oko tento fakt pravděpodobně nezaznamená. Čočky fotoaparátů a videokamer však ano.

Jak velkého světelného výkonu je možné docílit?

Kvalitní RGBW pásky slouží pro účely hlavního, dekoračního, nebo nepřímého osvětlení. Barevné osvětlení navodí požadovanou atmosféru. Z našeho pohledu můžeme led pásek 24V doporučit pro rozsáhlé projekty LED osvětlení. Pro led pásek je nezbytné chlazení. LED světelný pásek doporučujeme instalovat do LED lišty. Ta odvádí teplo diodové pásky, tím zásadně prodlužuje její životnost.

Jaké příslušenství k LED páskům je možné dokoupit?

Kvalitní montáže docílíte použitím LED lišty. Napájení LED pásku 24V je možné pomocí zdroje. Komfort osvětlení a pokročilé funkce ovládání docílíte pomocí LED ovladače.

Jaké funkce LED pásky přináší?

Snadnou montáž. LED světelný pásek je opatřen oboustrannou lepící páskou. Pomocí této lepící pásky se do LED lišty jednoduše vlepí. RGBW LED pásek je osazen LED diodami, které nabízí základní barvy jako červená, zelená a modrá. K ovládání a mixování barev je nutné použít RGBW LED ovladač. Barevné led pásky umožňují pomocí LED ovladače také úpravu jasu tvorbu efektů a scén LED osvětlení. LED pásky s ovladačem nabízí komfortní způsob ovládání LED osvětlení. Všechny LED pásky je možné stmívat.