Lineární LED svítidla S14

Lineární LED svítidla S14 se žárovkami typu linestra jsou prvkem mimořádného interiérového osvětlení a dekorace. Přináší jedinečná, modulární a tvůrčí řešení při sestavování a montáži svítidel. Elegance a design lineárních lamp a svítidel vytváří sofistikovanou atmosféru v jakémkoliv prostoru zejména pokud zvolíte jednu z našich lineárních LED žárovek S14 se zlatavým, kouřovým nebo opálovým odstínem. 

Lineární světla jsou dílem italským mistrů světla. Splňují náročné požadavky na kvalitu zpracování a design v moderním nebo retro stylu. Vytvořte ohromující kombinace a instalace osvětlení pomocí lineárních svítidel.

4 položek celkem
PDMVBS14DRN01 L 01
od 860 Kč bez DPH
od 1 041 Kč
Kód: PDMVBS14DRN01
KPLS14D2FLPBEUBRN01 L 01
+ další
Kód: KPLS14D2FLPBEUBRN01
APM483VBOS14D 1
od 808 Kč bez DPH
od 978 Kč
+ další
Kód: APM483VBOS14D

K jakému účelu jsou LED lineární svítidla vhodná?

Osvětlení prostor lineárními svítidly má své nesporné výhody v lineárním rozložení světleného toku. Plošné lineární světlo působí přirozeným dojmem. V případě dlouhých lineárních svítidel také lépe osvětlí velký prostor.

  • Závěsná lineární svítidla jsou vhodná pro osvětlení chodby nebo velkého otevřeného prostoru. Dominantními rozměry a velkým světelným výkonem se mohou stát středobodem vaší domácnosti nebo komerčních prostor.
  • Alternativní nástěnná lineární svítidla poskytují dekorativní a doplňkové osvětlení nad zrcadlo nebo obraz. Mohou však plnit také funkci harmonického osvětlení v ložnici nebo čtecím koutku.

Jaké hlavní výhody lineární svítidla přináší?

Jedná se o velkou variabilitu tvaru osvětlení, včetně výroby vlastního osvětlení z široké nabídky komponent. Kvalitní zpracování a dokonalý vzhled jednotlivých dílů sytému S14 je samozřejmostí.

Jaké komponenty můžete pro lineární osvětlení zakoupit?

Systém S14 se vyznačuje velkou variabilitou, proto nabízíme barevné textilní kabely které přesně vystihnou zamýšlený charakter osvětlení. Styl podpoří také ucelená řada komponent systému S14 pro snadnou montáž a dokonalé lineární osvětlení bez kompromisů. Mezi oblíbené součásti patří stropní rozety, baldachýny i objímky pro žárovky. Stejně tak v nabídce komponent naleznete stropní nebo nástěnné úchytky textilního kabelu. Pomyslným vrcholem nabídky jsou samotné lineární žárovky S14, které utváří jedinečný charakter svítidla.