E40 objímky žárovek

E40 objímky žárovek patří mezi populární a rozšířené komponenty osvětlení. Jsou používané ve svítidlech pro průmyslové prostory a veřejné budovy. Jsou univerzálním držákem pro žárovky nebo výbojky o průměru závitu 40mm. Písmeno E označuje Edisonův závit. Objímky E40 mohou být vyrobeny z různých materiálů, včetně plastu, kovu, keramiky, nebo porcelánu. Materiál může ovlivnit tepelnou odolnost a estetiku objímky.

E40 objímky žárovek patří mezi komponenty pro výrobu svítidel pomocí kterých snadno sestavíte svítidla, stropní lampy, stojací lampy nebo závěsné stropní lustry. V naší nabídce naleznete jak interiérové tak venkovní objímky E40 mnoha různých tvarů designu. Objevte nové možnosti pro výrobu osvětlení a inspirujte se naší nabídkou.

#ShowMore#

K jakému účelu se objímky E40 využívají?

Základní plastové nebo bakelitové modely slouží především jako základní osvětlovací prvek nebo jako náhradní díl pro svítidla. Designové objímky E40 plní nejen roli funkčního prvku, ale jsou také vyrobeny z kvalitních a ušlechtilých materiálů, které zaujmou na první pohled.

Z jakých materiálů jsou vyrobeny?

O plastu a bakelitu již byla řeš víše. V naší nabídce naleznete také kovové objímky E40, porcelánové, keramické a v neposlední řadě také silikonové a dřevěné. Všechny objímky E40 jsou kvalitní, vyrobeny s citem pro detail i koncový design.

Jaké příslušenství pro objímky žárovek E40 je možné zakoupit?

Pro žárovkové objímky nabízíme celou řadu doplňků a souvisejícího zboží. Zejména se jedná o textilní kabely, stropní rozety a baldachýny, dále designové žárovky, které se stanou ozdobou každého typu osvětlení. Kompletní nabídku všech nabízených produktů najdete v hlavní kategorii objímky na žárovky, patice a držáky žárovek.

1 položek celkem
procelanova-objimka-na-zarovku-e27-KPLPE40BIA-bila
od 186 Kč bez DPH
od 225 Kč
+ další
Kód: KPLPE40BIA