12V - LED pásky - do 30W

Naše nabídka LED pásků se zaměřuje pouze na kvalitní a spolehlivé LED pásky s vysokou svítivostí a dlouhou životností. Samozřejmostí je také kvalitní oboustranná lepící páska pro bezproblémovou instalaci LED pásku k povrchu. LED pásky do 30W příkonu na stejnosměrné napájení 12V patří mezi pokročilé osvětlovací prvky všech možných instalací a montáží LED osvětlení. LED pásky s vysokou svítivostí se využívají k výrobě svítidel a stropního osvětlení. Časté je jejich využití pro výrobu dlouhých lineárních světelných linií. V takovém případě se LED pásek montuje do vhodné LED lišty. Spojením obojího vzniká tenká světelná linka. Další využitím je výroba svěšených svítidel z LED profilů. LED pásky s vysokou svítivostí se využívají pro osvětlení chodeb, obývacího pokoje, kuchyňské linky atd. Pro venkovní použití doporučujeme LED pásky s vyšší třídou krytí IP. LED pásky se dnes již staly běžnou součástí projektů osvětlení. Jedná se tedy o relativně levné produkty s velkou užitnou hodnotou. 

LED pásky prodáváme na celé metry. Nejmenší jednotkou je k prodeji je 1m. Celé balení led pásků je ve 12v variantě po 5m a ve 24V po 10m. Všechny LED pásky držíme skladem na naší prodejně v Praze. LED pásky jsou vhodné i pro použití do auta nebo karavanu.

 

Nejprodávanější

262
3591262359
IP krytí
Napájecí napětí
Návin LED pásku v balení
Počet LED diod/1 běžný metr
Šířka LED pásku
Typ LED čipů

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.