ZigBee ovladače LED pásků

Zigbee LED ovladače se rychle staly vyhledávanou součástí moderního LED osvětlení. Nabízí velkou individualizaci pro ovládání jednobarevných LED pásků. Zigbee stmívač LED umožňuje vypnutí, zapnutí, stmívání, tvorbu efektů a zón osvětlení. Všechny funkce jsou dostupné pro jednobarevné bílé LED pásky nebo barevné LED pásky. Ovládací protokol Zigbee je využíván systémy chytré domácnosti Philips HUE, Ikea Tradfri, Amazon Alexa a mnoha dalšími. Zigbee ovladače z naší nabídky jsou s těmito systémy plně kompatibilní.

Nejprodávanější

ZigBee-stmivac-LED-pasku-Sunricher-5x4A-(SR-ZG1029-5C)
 
1 402 Kč
(1 158,68 Kč bez DPH)
ZigBee LED stmívač Sunricher 1x8A (SR-ZG9101CS)
 
971 Kč
(802,48 Kč bez DPH)
2 položek celkem
ZigBee-stmivac-LED-pasku-Sunricher-5x4A-(SR-ZG1029-5C)
1 158,68 Kč bez DPH
1 402 Kč
Kód: SR-ZG1029-5C
ZigBee LED stmívač Sunricher 1x8A (SR-ZG9101CS)
802,48 Kč bez DPH
971 Kč
Kód: SR-ZG9101CS

Jaké Zigbee LED stmívače najdete v nabídce?

ZigBee kompatibilita LED stmívačů z naší nabídky se systémy chytré domácnosti je bezesporu velkou výhodou. Otevírá nové možnosti. Například, kromě drahých LED pásků typu Philips HUE lightstrip dokážete do systému instalovat i všechny LED pásky z naší nabídky. LED pásky běžné produkce mají větší světelný výkon, více diod na 1m proto je můžeme doporučit jako skvělou alternativu. LED stmívače jsou založeny na Zigbee přenosu ovládacího signálu. Je možné je však ovládat také manuální pomocí sběrnice PUSH-DIM. LED pásek ovládání mobilem je díky jednotkám Sunricher dostupné každému.

Jaké jsou výhody Zigbee protokolu?

Díky Zigbee signálu není nutná přímá viditelnost LED ovladače a přijímače. LED přijímač může být umístěn například za zdí, sádrokartonem, ve skříni nebo elektrickém rozvaděči. Dosah Zigbee signálu je 10 až 50m.

Jaké příslušenství pro Zigbee stmívače je možné zakoupit?

Doporučujeme naši širokou nabídku LED pásků. Dále LED zdroj pro napájení LED pásku. Pro elektrické propojení doporučujeme kabely a příslušenství.