RF sady ovladač & stmívač

Nejprodávanější

rf mini 01
 
154 Kč
(127,27 Kč bez DPH)
1 položek celkem
rf mini 01
127,27 Kč bez DPH
154 Kč
Kód: 06173

Sada dálkový LED ovladač stmívač je vyhledávaným způsobem pro ovládání jednobarevných LED pásků. Jedná se o sadu dvou komponent, dálkového ovladače a LED stmívače. Obě jednotky spolu komunikuji na principu radiofrekvenčního signálu. Frekvence signálu je nastavena od výrobce. Tato frekvence je unikátní. To může být nevýhodou z pohledu případné budoucí rozšiřitelnosti osvětlení a jeho ovládání. LED pásky na dálkové ovládání mohou být bílé nebo jednobarevné. Stmívač LED umožňuje vypnutí, zapnutí, stmívání. Dálkový ovladač k LED pásku dále umožňuje tvorbu efektů a zón osvětlení.

#ShowMore#

Jaké sady RF ovladač - LED stmívač naleznete v nabídce?

Nabídka zahrnuje od základních sad LED ovladače a LED stmívače po pokročilejší systémy. Pokud hledáte uživatelsky jednoduchý způsob pro ovládání a stmívání LED pásků jsou tyto sady dobrou volbou. Řešíte-li složitější projekt osvětlení doporučuje zakoupit zvlášť LED ovladač a LED stmívač. Otevřou se vám tím možnosti pro vytvoření zón osvětlení. Případně pro o ovládání světla mobilem skrze WIFI nebo Zigbee protokol.

Jaké jsou výhody RF stmívání LED pásků?

Díky radiofrekvenčnímu signálu není nutná přímá viditelnost LED ovladače a přijímače. LED přijímač může být umístěn například za zdí, sádrokartonem, ve skříni nebo elektrickém rozvaděči.

Jaké příslušenství je možné dokoupit pro sadu RF ovladač - LED stmívač?

Každý přijímač nabízí jmenovitý výkon. Pokud celkový výkon LED osvětlení překročí tuto hodnotu doporučujeme využití LED zesilovače.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení