Jednobarevné - sady ovladač & přijímač

Nejprodávanější

rf mini 01
 
140 Kč
(116 Kč bez DPH)
1 položek celkem
rf mini 01
116 Kč bez DPH
140 Kč
Kód: 06173

Sada dálkový LED ovladač stmívač je vyhledávaným způsobem pro ovládání jednobarevných LED pásků. Jedná se o sadu dvou komponent, dálkového ovladače a LED stmívače. Obě jednotky spolu komunikuji na principu radiofrekvenčního signálu. Frekvence signálu je nastavena od výrobce. Tato frekvence je unikátní. To může být nevýhodou z pohledu případné budoucí rozšiřitelnosti osvětlení a jeho ovládání. LED pásky na dálkové ovládání mohou být bílé nebo jednobarevné. Stmívač LED umožňuje vypnutí, zapnutí, stmívání. Dálkový ovladač k LED pásku dále umožňuje tvorbu efektů a zón osvětlení.

#ShowMore#

Jaké sady RF ovladač - LED stmívač naleznete v nabídce?

Nabídka zahrnuje od základních sad LED ovladače a LED stmívače po pokročilejší systémy. Pokud hledáte uživatelsky jednoduchý způsob pro ovládání a stmívání LED pásků jsou tyto sady dobrou volbou. Řešíte-li složitější projekt osvětlení doporučuje zakoupit zvlášť LED ovladač a LED stmívač. Otevřou se vám tím možnosti pro vytvoření zón osvětlení. Případně pro o ovládání světla mobilem skrze WIFI nebo Zigbee protokol.

Jaké jsou výhody RF stmívání LED pásků?

Díky radiofrekvenčnímu signálu není nutná přímá viditelnost LED ovladače a přijímače. LED přijímač může být umístěn například za zdí, sádrokartonem, ve skříni nebo elektrickém rozvaděči.

Jaké příslušenství je možné dokoupit pro sadu RF ovladač - LED stmívač?

Každý přijímač nabízí jmenovitý výkon. Pokud celkový výkon LED osvětlení překročí tuto hodnotu doporučujeme využití LED zesilovače.