RF sady ovladač & stmívač RGB a RGBW

Nejprodávanější

VT 2421 N
819 Kč –48 %
Původně: 819 Kč  (–48 %)
426 Kč
(352,07 Kč bez DPH)
rf mini rgb 01
 
198 Kč
(163,64 Kč bez DPH)
2 položek celkem
rf mini rgb 01
163,64 Kč bez DPH
198 Kč
Kód: 063322
VT 2421 N
Akce
819 Kč –48 %
352,07 Kč bez DPH
426 Kč
Kód: SKU-3340

RGB nebo RGBW sada dálkový LED ovladač stmívač je vyhledávaným způsobem pro ovládání barevných LED pásků. Jedná se o sadu dvou komponent, dálkového RGB ovladače a RGB stmívače. Obě jednotky spolu komunikuji na principu radiofrekvenčního signálu. Frekvence signálu je nastavena od výrobce. Tato frekvence je unikátní. To může být nevýhodou z pohledu případné budoucí rozšiřitelnosti osvětlení a jeho ovládání. LED pásky na dálkové ovládání mohou být barevné, typu RGB nebo RGBW. Stmívač LED umožňuje vypnutí, zapnutí, stmívání. Dálkový ovladač k LED pásku dále umožňuje mixování barev, tvorbu efektů a zón osvětlení.

#ShowMore#

Jaké sady RF ovladač - RGB stmívač naleznete v nabídce?

Nabídka zahrnuje od základních sad RGB ovladače a RGB stmívače po pokročilejší systémy. Pokud hledáte uživatelsky jednoduchý způsob pro ovládání a stmívání RGB LED pásky jsou tyto sady dobrou volbou. Řešíte-li složitější projekt osvětlení doporučuje zakoupit zvlášť LED ovladač a LED stmívač. Otevřou se vám tím možnosti pro vytvoření zón osvětlení. Případně pro o ovládání světla mobilem skrze WIFI nebo Zigbee protokol.

Jaké jsou výhody RF stmívání RGB pásků ?

Díky radiofrekvenčnímu signálu není nutná přímá viditelnost LED ovladače a přijímače. RGB přijímač může být umístěn například za zdí, sádrokartonem, ve skříni nebo elektrickém rozvaděči. LED pásky barevné s ovladačem mají dosah 8-30m.

Jaké příslušenství je možné dokoupit pro sadu RF ovladač - RGB stmívač?

Každý přijímač nabízí jmenovitý výkon. Pokud celkový výkon LED osvětlení překročí tuto hodnotu doporučujeme využití LED zesilovače.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení