ZigBee stmívače RGB, RGBW, RGBWW, CCT pásků

ZigBee stmívače RGB, RGBW, RGBWW, CCT pásků jsou sofistikovaná elektronická zařízení, která pro stmívání a řízení intenzity osvětlení využívají Zigbee řídícího protokolu a bezdrátového přenosu signálu. Přináší pohodlný způsob ovládání osvětlení bez nutnosti fyzického kontaktu s ovladačem či LED pásky. Po technické stránce je vždy nutné ZigBee stmívače RGB, RGBW, RGBWW, CCT pásků nakonfigurovat a napárovat pro jejich správnou funkcionalitu do ZigBee brány. ZigBee stmívače pro LED pásky jsou vhodné pro: 

Kompatibilita LED stmívačů z naší nabídky se ZigBee systémy chytré domácnosti je bezesporu velkou výhodou. Umožňují využití téměř jakýchkoliv LED pásků pro váš projekt osvětlení a následnou integrací do Smart Home aplikace.

#showmore#

ZigBee stmívače RGB, RGBW, RGBWW, CCT pásků nabízí variabilní a modulární způsoby zapojení. Využijete je pro rezidenční i komerční projekty, ve kterých je třeba řídit osvětlení. Výhodou je jejich možnost implementace do nových světelných projektů, stejně jako integrace do stávajících zapojení.

1 položek celkem
ZigBee-stmivac-LED-pasku-Sunricher-5x4A-(SR-ZG1029-5C)
Profi
861 Kč bez DPH
1 042 Kč
Kód: SR-ZG1029-5C