12V - Pásky barevné - do 10W

Naše nabídka barevných LED pásků se zaměřuje pouze na kvalitní a spolehlivé LED pásky s vysokou svítivostí a dlouhou životností. Samozřejmostí je také kvalitní oboustranná lepící páska pro bezproblémovou instalaci barevného LED pásku k povrchu. LED pásky do 10W příkonu na stejnosměrné napájení 12V patří mezi základní osvětlovací prvky všech možných instalací a montáží LED osvětlení. Barevné LED pásky s malou svítivostí se hodí především pro dekorativní účely. Perfektně se hodí pro podsvícení zrcadel, nik a dalších míst nepřímého osvětlení. LED pásky se dnes již staly běžnou součástí projektů osvětlení. Jedná se tedy o relativně levné produkty s velkou užitnou hodnotou. 

LED pásky prodáváme na celé metry. Nejmenší jednotkou je k prodeji je 1m. Celé balení led pásků je ve 12v variantě po 5m a ve 24V po 10m. Všechny LED pásky držíme skladem na naší prodejně v Praze. LED pásky jsou vhodné i pro použití do auta nebo karavanu.

 
48
342148342
Značky
Barva barevného LED pásku
IP krytí
Napájecí napětí
Návin LED pásku v balení
Počet LED diod/1 běžný metr
Šířka LED pásku
Typ LED čipů

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.