RF sady ovladač & stmívač CCT

CCT sada dálkový LED ovladač stmívač je vyhledávaným způsobem pro ovládání barevných LED pásků. Jedná se o sadu dvou komponent, dálkového CCT ovladače a CCT stmívače. Obě jednotky spolu komunikuji na principu radiofrekvenčního signálu. Frekvence signálu je nastavena od výrobce. Tato frekvence je unikátní. To může být nevýhodou z pohledu případné budoucí rozšiřitelnosti osvětlení a jeho ovládání. LED pásky na dálkové ovládání mohou mít proměnlivou chromatičnost, typu CCT. Stmívač LED umožňuje vypnutí, zapnutí, stmívání. Dálkový ovladač k LED pásku dále umožňuje změnu chromatičnosti, tvorbu efektů a zón osvětlení.

Nejprodávanější

Sada RG CCT 02
 
715 Kč
(590,91 Kč bez DPH)
1 položek celkem
Sada RG CCT 02
590,91 Kč bez DPH
715 Kč
Kód: 064004

Jaké sady RF ovladač - CCT stmívač naleznete v nabídce?

Nabídka zahrnuje od základních sad CCT ovladače a CCT stmívače po pokročilejší systémy. Pokud hledáte uživatelsky jednoduchý způsob pro ovládání a stmívání CCT LED pásky jsou tyto sady dobrou volbou. Řešíte-li složitější projekt osvětlení doporučuje zakoupit zvlášť LED ovladač a LED stmívač. Otevřou se vám tím možnosti pro vytvoření zón osvětlení. Případně pro ovládání světla mobilem skrze WIFI nebo Zigbee protokol.

Jaké jsou výhody RF stmívání CCT pásků ?

Díky radiofrekvenčnímu signálu není nutná přímá viditelnost LED ovladače a přijímače. CCT přijímač může být umístěn například za zdí, sádrokartonem, ve skříni nebo elektrickém rozvaděči. LED pásky barevné s ovladačem mají dosah 8-30m.

Jaké příslušenství je možné dokoupit pro sadu RF ovladač - CCT stmívač?

Každý přijímač nabízí jmenovitý výkon. Pokud celkový výkon LED osvětlení překročí tuto hodnotu doporučujeme využití LED zesilovače.