Bodovky

Bodovky jsou oblíbeným a designovým prvkem osvětlení. Jejich charakteristickou vlastností menší světelný úhel než mají klasická svítidla. Proto se hodí osvětlení detailu, určitého místa nebo jen omezené plochy. Bodové osvětlení je oblíbené jak v rezidenčních tak komerčních projektech, kde svítidla hrají důležitou roli dekorativního osvětlení. V naší nabídce naleznete zejména rámečky na bodová světla a závěsné bodovky s mimořádnou kvalitou zpracování a jedinečným designem. Bodovky na strop využijete jako pro montáž do sádrokartonu tak pro svěšené bodové lustry. Využijte naší široké nabídky komponent pro výrobu svítidel a vytvořte jedinečné instalace osvětlení vašeho stylu a představ.

5 položek celkem

Jaké bodové osvětlení můžete zakoupit?

Bodovky je možné zakoupit v různém designu. V naší nabídce naleznete designové bodovky, luxusní modely i retro bodovky. Vhled jednotlivých typů se liší stejně jako použitý materiál. V naší nabídce naleznete zejména kovové a dřevěná bodová svítidla, která je možné u některých modelů kombinovat.

Jaké typ osvětlení je možné docílit pomocí bodového osvětlení?

Jedná se zejména o dekorativní osvětlení, které má za cíl zvýraznit detail místa nebo předmětu, na který míří světelný tok o bodového svítidla. Bodovky se skvěle hodí pro osvětlení pracovní plochy, stolu nebo předmětů jako jsou například obrazy. Bodovky se také velmi často využívají také jako čtecí lampy a světla.

Jaké příslušenství pro bodovky je možné zakoupit?

Pro závěsné bodovky doporučujeme zejména textilní kabely a stropní baldachýny. Při sestavování bodových svítidel využijete jistě také LED žárovky.