Bodovky

Bodovky jsou oblíbeným a designovým prvkem osvětlení. Jejich charakteristickou vlastností menší světelný úhel než mají klasická svítidla. Proto se hodí osvětlení detailu, určitého místa nebo jen omezené plochy. Bodové osvětlení je oblíbené jak v rezidenčních tak komerčních projektech, kde svítidla hrají důležitou roli dekorativního osvětlení. V naší nabídce naleznete zejména rámečky na bodová světla a závěsné bodovky s mimořádnou kvalitou zpracování a jedinečným designem. Bodovky na strop využijete jako pro montáž do sádrokartonu tak pro svěšené bodové lustry. Využijte naší široké nabídky komponent pro výrobu svítidel a vytvořte jedinečné instalace osvětlení vašeho stylu a představ.

Nejprodávanější

designova-objimka-na-zarovku-e27-KBMGU10VBO-bila
 
od 195 Kč
(od 161,16 Kč bez DPH)
K2SPOTLME14VBO01 01
 
od 815 Kč
(od 673,55 Kč bez DPH)
KSPOTLE1401 01
 
482 Kč
(398,35 Kč bez DPH)
K2SPOTME14VBORAS 01
 
od 891 Kč
(od 736,36 Kč bez DPH)
KSPOTME14VBO 01
 
od 332 Kč
(od 274,38 Kč bez DPH)
5 položek celkem

Jaké bodové osvětlení můžete zakoupit?

Bodovky je možné zakoupit v různém designu. V naší nabídce naleznete designové bodovky, luxusní modely i retro bodovky. Vhled jednotlivých typů se liší stejně jako použitý materiál. V naší nabídce naleznete zejména kovové a dřevěná bodová svítidla, která je možné u některých modelů kombinovat.

Jaké typ osvětlení je možné docílit pomocí bodového osvětlení?

Jedná se zejména o dekorativní osvětlení, které má za cíl zvýraznit detail místa nebo předmětu, na který míří světelný tok o bodového svítidla. Bodovky se skvěle hodí pro osvětlení pracovní plochy, stolu nebo předmětů jako jsou například obrazy. Bodovky se také velmi často využívají také jako čtecí lampy a světla.

Jaké příslušenství pro bodovky je možné zakoupit?

Pro závěsné bodovky doporučujeme zejména textilní kabely a stropní baldachýny. Při sestavování bodových svítidel využijete jistě také LED žárovky.