Bakelitové E27 objímky

Bakelitové E27 objímky s velkým závitem o průměru 27mm jsou vyhledávaným prvkem osvětlení již od nepaměti. Příznivé pořizovací náklady, nízká hmotnost, vysoká odolnost proti proti mechanickému poškození a lesklé podání barev v retro stylu patří mezi charakteristické vlastnosti tohoto materiálu. Bakelitové objímky E27 jsou navrženy tak, aby byly kompatibilním držákem pro všechny E27 žárovky s velkým závitem z naší nabídky, se kterými tvoří harmonický celek.

E27 bakelitové objímky jsou vyrobeny z termosetové pryskyřice. Jedná se o lehký a odolný materiál, který dobře známe z 50. a 60. let, kde z něj byly vyráběny telefony, rádia a další elektro spotřebiče. Bakelitové E27 objímky patří mezi oblíbené komponenty pro výrobu svítidel s jejichž pomocí snadno vyrobíte jednoduchá svítidla nebo celé sestavy osvětlení. Aby mohla být vaše tvůrčí činnost při výrobě osvětlení dokonale rozmanitá, naleznete v naší nabídce také barevné bakelitové E27 objímky na žárovky různých patic a tvarů. Nevyhovuje vám do vašeho projektu osvětlení velký závit s průměrem 27mm? Objevte bakelitové E14 objímky, které mají celkově menší rozměry, při zachování podobného estetického a funkčního významu. 

Kompletní nabídku všech nabízených produktů najdete v hlavní kategorii objímky na žárovky, patice a držáky žárovek, nebo můžete přejít na souhrnnou produktovou kategorii, která zahrnuje pouze všechny bakelitové objímky na žárovky.

4 položek celkem
PL27BBLI 01
od 29 Kč bez DPH
od 35 Kč
+ další
Kód: PL27BNLI
objimka-na-stinidlo-PL27BBTF-bila
od 46 Kč bez DPH
od 56 Kč
+ další
Kód: PL27BNTF
e27-objimka-s-vypinacem-PL27BBLIN-bila
od 94 Kč bez DPH
od 114 Kč
+ další
Kód: PL27BNLIN
e27-objimka-s-vypinacem-PL27BBFIN-bila
od 105 Kč bez DPH
od 127 Kč
+ další
Kód: PL27BNFIN