E14 designové objímky

E14 designové objímky s malým závitem o průměru 14mm spojují krásu a mimořádný vzhled s rafinovanými povrchovými úpravami. Patří mezi komponenty pro výrobu svítidel, které umožňují sestavení vlastního svítidla nebo celé sestavy osvětlení. Designové E14 objímky z naší nabídky na jsou tím pravým doplňkem pro ty, co chtějí do svého interiéru vnést moderní moderní vzhled a aktuální architektonický styl. Jsou navrženy tak, aby byly kompatibilním držákem pro všechny E14 žárovky s malým závitem z naší nabídky, se kterými tvoří harmonický celek.

Všechny design E14 objímky jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které zajišťují pevnost a odolnost a eleganci. Nabízíme různé varianty designové tvarů a provedení, které se inspirují tradičními objímkami a přinášejí je do vašeho interiéru v moderním pojetí. S jejich pomocí můžete vytvořit vizuálně dokonalé osvětlení, které okouzlí vaše prostory a přenese je do jedinečného stylu. E14 designové objímky na žárovky hodí moderních interiérů a komerčních prostor, kde na sebe strnou veškerou pozornost. Nevyhovuje vám do vašeho projektu osvětlení velký závit s průměrem 14mm? Objevte E27 designové objímky, které mají celkově větší rozměry, při zachování podobného estetického a funkčního významu.

Naše design objímky E14 jsou navrženy tak, aby se snadno instalovaly a používaly. Zajímá vás konkrétní materiál nebo závit? Navštivte kategorii kovové objímky na žárovky, které nejlépe reprezentují moderní styl a design. Kompletní nabídku všech nabízených produktů najdete v hlavní kategorii objímky na žárovky, patice a držáky žárovek se zaměřením na design a styl naleznete všechny produkty v sekci designové objímky na žárovky.

1 položek celkem