E27 designové objímky

E27 designové objímky s velkým závitem o průměru 27mm spojují krásu a mimořádný vzhled s rafinovanými povrchovými úpravami. Patří mezi komponenty pro výrobu svítidel, které umožňují sestavení vlastního svítidla nebo celé sestavy osvětlení. Designové E27 objímky z naší nabídky na jsou tím pravým doplňkem pro ty, co chtějí do svého interiéru vnést moderní vzhled a aktuální architektonický styl. Jsou navrženy tak, aby byly kompatibilním držákem pro všechny E27 žárovky s velkým závitem z naší nabídky, se kterými tvoří harmonický celek.

Všechny design E27 objímky jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které zajišťují pevnost a odolnost a eleganci. Nabízíme různé varianty designové tvarů a provedení, které se inspirují tradičními objímkami a přinášejí je do vašeho interiéru v moderním pojetí. S jejich pomocí můžete vytvořit vizuálně dokonalé osvětlení, které okouzlí vaše prostory a přenese je do jedinečného stylu. E27 designové objímky na žárovky hodí moderních interiérů a komerčních prostor, kde na sebe strnou veškerou pozornost. Nevyhovuje vám do vašeho projektu osvětlení velký závit s průměrem 27mm? Objevte E14 designové objímky, které mají celkově menší rozměry, při zachování podobného estetického a funkčního významu.

Naše design objímky E27 jsou navrženy tak, aby se snadno instalovaly a používaly. Zajímá vás konkrétní materiál nebo závit? Navštivte kategorii kovové objímky na žárovky, které nejlépe reprezentují moderní styl a design. Kompletní nabídku všech nabízených produktů najdete v hlavní kategorii objímky na žárovky, patice a držáky žárovek se zaměřením na design a styl naleznete všechny produkty v sekci designové objímky na žárovky.

11 položek celkem
retro-objimka-na-zarovku-e27-KBR27ALRA-med
+ další
Kód: KBR27ALRA
KBL2117 01
422 Kč bez DPH
511 Kč
Kód: KBL2117
venkovni-objimka-na-zarovku-e27-PL27PBEIVA2-bila
+ další
Kód: PL27PNEIVA2
venkovni-objimka-na-zarovku-e27-KEIVAEL01BI-bila
440 Kč bez DPH
532 Kč
Kód: KEIVAEL01BI
venkovni-objimka-na-zarovku-e27-KEIVAEL02BI-bila Kód: KEIVAEL02BI
venkovni-objimka-na-zarovku-e27-PL27PBEIVA-bila
329 Kč bez DPH
398 Kč
+ další
Kód: PL27PNEIVA