Kovové E14 objímky

Kovové E14 objímky s malým závitem o průměru 14mm jsou robustní, odolné a přináší do interiéru mimořádnou estetiku. Materiály pro žárovkové kovové E14 objímky mohou mít různou povrchovou úpravu. Oblíbenou lesklou, matnou variantu doplňují broušené nebo také frézované výrobky. Kovové E14 objímky jsou navrženy tak, aby byly kompatibilním držákem pro všechny E14 žárovky s malým závitem z naší nabídky, se kterými tvoří harmonický celek.

E14 kovové objímky jsou vyrobeny převážně z hliníku, nebo plechových výlisků. Patří mezi oblíbené komponenty pro výrobu svítidel s jejichž pomocí snadno vyrobíte jednoduchá svítidla nebo celé sestavy osvětlení. Aby mohla být vaše tvůrčí činnost při výrobě osvětlení dokonale rozmanitá, naleznete v naší nabídce také barevné kovové E14 objímky na žárovky různých patic a tvarů. Nevyhovuje vám do vašeho projektu osvětlení malý závit s průměrem 14mm? Objevte kovové E27 objímky, které mají celkově větší rozměry, při zachování podobného estetického a funkčního významu. 

Kompletní nabídku všech nabízených produktů najdete v hlavní kategorii objímky na žárovky, patice a držáky žárovek, nebo můžete přejít na souhrnnou produktovou kategorii, která zahrnuje pouze všechny kovové objímky na žárovky.

3 položek celkem
objimka-na-zarovku-e27-PL14MARTF-stribrna
od 142 Kč bez DPH
od 172 Kč
+ další
Kód: PL14MARTF
kovova-objimka-na-zarovku-e27-KLIDME14BZTERP-bronz-bakelitova-objimka
od 231 Kč bez DPH
od 280 Kč
Kód: KLIDME14GO