SLIM zdroj VLM 40W 12V ERP

Kód: VLM40E-12T
1 679 Kč / ks 1 388 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
Můžeme doručit do:
28.6.2024
 • DC 12V spínaný zdroj s vysokou efektivitou provozu
 • Pasivní chlazení vzduchem
 • Spolehlivý zdroj ve SLIM provedení - podlouhlý tvar

Detailní informace

Detailní popis produktu

SLIM zdroj 12V ERP VLM40E-12T je kvalitní spínaný zdroj, který je vybaven moderními technologiemi a elektronikou. Jeho technický a produktový design je navržen pro napájení LED pásků nebo prvků průmyslové a domácí automatizace. Je vhodný pro stejnosměrné napájení nízkonapěťových elektronických zařízení. Tento lehký a kompaktní 12V SLIM LED zdroj je vhodný pro evropské napájecí sítě (90 - 305 VAC). Na výstupu nabízí hodnoty:

 • napětí: DC 12 V
 • proud: 3,3 A
 • výkon: 40 W

Produktový a technický design jej předurčují také jako ideální napájecí zdroj pro LED pásky 12V v instalacích osvětlení, kde jsou vyžadovány kompaktní rozměry a spolehlivost. Štíhlé SLIM provedení je vhodné pro výrobu svítidel společně s LED profily, které jsou vyrobeny s možností umístění zdroje do své vnitřní části.

Napájecí zdroj pro SLIM pásky 12V VLM40E-12T je nositelem vysoké technické kvality zpracování a použitých elektronických komponent. Termoplastové šasi zajišťuje pasivní chlazení a ochranu zdroje dle třídy krytí IP20. Společnost ERP je respektovaným evropským výrobcem napájecích zdrojů s řadou skvělých funkcí, vysokou efektivitou a spolehlivostí provozu.

Napěťový zdroj 12V pro SLIM pásky ERP VLM40E-12T je spínaný zdroj s vysokou účinností 90% a řadou pokročilých funkcí:

 • Ochrana proti přetížení
 • Ochrana proti zkratu
 • Ochrana proti přepólování
 • Ochrana proti překročení provozní teploty (-20 až +50 °C)
 • PFC - (Power Factor Correction) vysoká korekce účiníku, minimálně zatěžuje rozvodnou síť a snižuje spotřebu
 • SELV - (Separated Extra Low Voltage) je bezpečnostní norma, která stanovuje maximální bezpečnou úroveň pro elektrická zařízení v oblasti nízkého napětí. Podle této normy musí být zdroj napájecího napětí oddělen od zbytku elektrického obvodu, takže existuje minimální riziko elektrického úrazu elektrickým proudem

SLIM zdroj 12V ERP VLM40E-12T doporučujeme také pro PWM (Pulse Width Modulation) stmívání SLIM pásků 12V pomocí LED ovladače. Stmívání PWM (Pulse Width Modulation) je velmi tiché. Rušivé zvuky, které jsou pro tento typ stmívání typické jsou na téměř neslyšitelné úrovni.

Montáž

Napájecí SLIM zdroj 12V ERP VLM40E-12T je interiérový zdroj určený k zabudování do rozvodných skříní nebo k přisazení na zvolené materiály. Pro připojení kabeláže je připravena šroubovací svorkovnice. Montáž a zapojení by měl provádět pouze kvalifikovaný odborník s potřebným osvědčením. Pro usnadnění montáže využijte svorky a přívodní kabely na 230V.

Upozornění

Spínané zdroje vyžadují z pohledu zajištění spolehlivosti a dlouhé životnosti výkonovou rezervu. Doporučení výrobců je 20% rezerva pro rezidenční projekty a 30% výkonová rezerva pro komerční provozy, kde se očekává provoz osvětlení na úrovní 12h / 7 dní.

Vlastnosti

Použití

 • SLIM zdroj 12V pro LED pásek

Doplňkové parametry

Kategorie: 12V - LED zdroje spínané
Záruka: 2 roky
IP krytí: IP20 (interiérový)
výstupní napětí: 12 V
výstupní výkon: ≤ 50 W
řada: VLM
další funkce: SLIM zdroj (vhodné do LED profilu)
typ zdroje: napětový CV (constant voltage)
výrobce: ERP
rozměry (d/š/v): 200 x 20 x 20 mm
vstupní napětí: 90 - 305 VAC / 47 - 63 Hz
výstupní napětí: 12 VDC
maximální proudové zatížení: 3,3 A
maximální výstupní výkon: 40 W
účiník: 0,9 (230 VAC)
krytí: IP20

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: