Lněné textilní kabely - elektrické

Lněné textilní kabely jsou speciální nabídkou elektrických vodičů zaměřenou na vysokou eleganci a styl. Proces jejich výroby zahrnuje technologii, která jim umožňuje poskytnout zcela novou úroveň pastelových barev matného odstínu v kombinaci s vynikající povrchovou úpravou a širokou nabídkou vzorů. Lněné opředené elektrické kabely mají jemné otřepení a hrubou strukturu. Vysoká technická kvalita a bezpečnost produktů je zaručena produkcí MADE IN ITALY. Lněné elektrické kabely splňují všechny potřebné normy pro provoz v EU. Vyberte svůj styl a dejte se do projektu, kde plně rozvinete svou fantazii.

#ShowMore#

Jaké jsou typické vlastnosti pro lněné opletené kabely?

Z technického hlediska se jedná o výbornou mechanickou stálost a stálost podání barev po několik let. Barevné lněné kabely jsou UV stálé a nevadí jim ani přímý sluneční svit. Pro elektrické kabely s lněným opletem je charakteristické matné podání barev a hrubá struktura. Dále široká nabídka barevných odstínů a rozmanitých vzorů. Obsáhlá pleta barevných odstínů a typů provedení vzhledu kabelu osloví všechny tvořivé duše, protože zkrátka přitahuje pozornost a umožňuje tvořit projekty přesně de vašich přání.

K jakému účelu jsou bavlněné opletené kabely vhodné?

Slouží k výrobě svítidel, nebo projektů osvětlení s vysokou mírou individualizace. Lněné opletené kabely jsou oblíbené také pro povrchové elektrické rozvody. Společně s dalšími komponenty pro výrobu svítidel jsou báječným doplňkem interiérového designu.

8 položek celkem
lneny-prirodne-sedy-creative-cables-RN02
od 64 Kč bez DPH
od 78 Kč
Kód: XZ2RN02
lneny-prirodne-hnedy-creative-cables-RN04
od 64 Kč bez DPH
od 78 Kč
Kód: XZ2RN04
lneny-prirodni-antracitova-creative-cables-RN03
od 64 Kč bez DPH
od 78 Kč
Kód: XZ2RN03
lneny-sedobezovy-creative-cables-RN01
od 64 Kč bez DPH
od 78 Kč
Kód: XZ2RN01
lneny-spiralovy-kabel-antracitovy-creative-cables-TN03
od 76 Kč bez DPH
od 92 Kč
Kód: XZ2TN03
lneny-spiralovy-kabel-hnedy-creative-cables-TN04
od 76 Kč bez DPH
od 92 Kč
Kód: XZ2TN04
lneny-spiralovy-kabel-sedobezovy-creative-cables-TN01
od 76 Kč bez DPH
od 92 Kč
Kód: XZ2TN01
lneny-spiralovy-kabel-sedy-creative-cables-TN02
od 76 Kč bez DPH
od 92 Kč
Kód: XZ2TN02