Luxusní nástěnná svítidla

Luxusní nástěnná svítidla jsou oblíbeným prvkem interiérového osvětlení. Jejich propracovaný vzhled v luxusním stylu je dnes stále oblíbenější. Současní designéři se inspirovali v historii i aktuálních trendech a přináší na trh unikátní produkty dokonalých tvarů, designu z ušlechtilých materiálů. Výsledkem jsou luxusní lampy a svítidla, která se hodí pro dekorativní osvětlení v interiéru nebo venkovních prostorech.

#ShowMore#

Pro jaký účel se luxusní lampy na zeď nejlépe hodí?

Luxusní lampy na zeď spadají do kategorie nástěnného osvětlení. Po funkční stránce je tedy možné využít jejich luxusní vzhled pro obdobné potřeby jako běžné nástěnné lampy. Skvěle se hodí jako čtecí lampy, dekorační nástěnné lampy nebo třeba jako lampy k posteli. Vzhled luxusní lampy zaujme široké publikum. Samozřejmostí je také kvalitní tovární zpracování a použití materiálu jako kov, polykarbonát, nebo plast.

Jaké jsou použité materiály a barvy pro luxusní lampy nástěnné?

Luxusní lampy na stěnu nabízí rozmanitou povrchovou úpravu. Nabídka barevných provedení je rovněž pestrá. Od klasické černé, bílé po barvy kovu jako měď, mosaz a titan v leštěné nebo kartáčované podobě.

Pro jaký druh osvětlení se nástěnné luxusní lampy hodí?

Nástěnná luxusní svítidla a lampičky jsou vhodné pro orientační, dekorační, bodové a nepřímé osvětlení. Výběr vhodného svítidla do vybraného prostoru záleží na mnoha faktorech. Lze však obecně říci že luxusní nástěnná svítidla jsou vhodná pro:

  • osvětlení chodby jako doplňková nástěnná svítidla
  • osvětlení schodiště jako doplňková nástěnná svítidla
  • osvětlení obrazů zavěšených na stěně
  • pro dekorativní osvětlení v obývacím pokoji, například pro čtecí koutek, ve formě nástěnné lampy na čtení
  • osvětlení ložnice, ve formě nástěnné lampy k posteli

Dále mohou mít také široké využití v komerčních provozech jako jsou bary, restaurace, kavárny a další. Cílem luxusníového nástěnného osvětlení je pozvednout celkový vzhled a užitný komfort prostor, ve kterých jsou umístěna.

Jaké jsou technické parametry pro nástěnné luxusní lampy?

Nástěnné lampy luxusní mohou být opatřeny vypínačem nebo je možné je namontovat přímo na zeď a zapojit na předpřipravený elektrický vývod. V naší nabídce naleznete jak nástěnné lampy interiérové tak venkovní se zvýšenou třídou krytí IP. Venkovní nástěnné luxusní lampy odolají všem povětrnostním podmínkám.  

Jaké příslušenství je možné pro luxusní nástěnné lampy zakoupit?

Pro některé typ nástěnné luxusní lampy je možné zakoupit stínidla. Samozřejmostí, která utváří charakter každé konkrétní nástěnné lampy je vhodná LED žárovka typu filament. Teprve s ní vypadá lampa opravdu skvěle.

2 položek celkem