8 položek celkem
APMFC2LFLGUVN30VNRM04EUNRM04 01 Kód: APMFC2LFLGUVN30VNRM04EUNRM04-L

Nástěnná svítidla s vypínačem jsou oblíbenou součástí interiérového osvětlení již mnoho desítek let. Nástěnná světla, lampy a lampičky s vypínačem jsou dokonalým prvkem interiérového designu s mimořádným komfortem ovládání, které je doslova na dosah ruky. Vypínač na těle svítidla nebo na kabelu je ústředním prvkem těchto svítidel. Naše nástěnná světla s vypínačem mohou být opatřena tlačítkovým spínačem, kolébkovým šňůrový vypínačem nebo také stmívačem umístěným na kabelu. V naší nabídce zkrátka naleznete celou řadu svítidel jedinečných vlastností, nezaměnitelného stylu a silného charakteru.

#ShowMore#

Pro jaký druh osvětlení se nástěnná svítidla s vypínačem hodí?

Nástěnné světla s vypínačem jsou vhodná pro orientační, dekorační, bodové a nepřímé osvětlení. Výběr vhodného svítidla do vybraného prostoru záleží na mnoha faktorech. Lze však obecně říci že nástěnná svítidla vypínačem jsou zejména vhodná pro:

Jaké další charakteristické vlastnosti mohou nástěnná svítidla s vypínačem mít?

Je to otočný, flexibilní nebo ohebný kloub, díky kterému se nástěnná svítidla plně přizpůsobí vašim potřebám. Velmi oblíbená jsou nástěnná svítidla nebo lampy do zásuvky, která přináší velkou univerzálnost použití.