Bakelitové E14 objímky

Bakelitové E14 objímky s malým závitem o průměru 14mm jsou vyhledávaným prvkem osvětlení již od nepaměti. Příznivé pořizovací náklady, nízká hmotnost, vysoká odolnost proti proti mechanickému poškození a lesklé podání barev v retro stylu patří mezi charakteristické vlastnosti tohoto materiálu. Bakelitové objímky E14 jsou navrženy tak, aby byly kompatibilním držákem pro všechny E14 žárovky s malým závitem z naší nabídky, se kterými tvoří harmonický celek.

E14 bakelitové objímky jsou vyrobeny z termosetové pryskyřice. Jedná se o lehký a odolný materiál, který dobře známe z 50. a 60. let, kde z něj byly vyráběny telefony, rádia a další elektro spotřebiče. Bakelitové E14 objímky patří mezi oblíbené komponenty pro výrobu svítidel s jejichž pomocí snadno vyrobíte jednoduchá svítidla nebo celé sestavy osvětlení. Aby mohla být vaše tvůrčí činnost při výrobě osvětlení dokonale rozmanitá, naleznete v naší nabídce také barevné bakelitové E14 objímky na žárovky různých patic a tvarů. Nevyhovuje vám do vašeho projektu osvětlení malý závit s průměrem14mm? Objevte bakelitové E27 objímky, které mají celkově větší rozměry, při zachování podobného estetického a funkčního významu. 

Kompletní nabídku všech nabízených produktů najdete v hlavní kategorii objímky na žárovky, patice a držáky žárovek, nebo můžete přejít na souhrnnou produktovou kategorii, která zahrnuje pouze všechny bakelitové objímky na žárovky.

2 položek celkem
objimka-na-zarovku-e14-PL14BBLI-bila
od 32 Kč bez DPH
od 39 Kč
+ další
Kód: PL14BNLI
objimka-na-stinidlo-PL14BBTF-bila
od 40 Kč bez DPH
od 49 Kč
+ další
Kód: PL14BNTF