Betonové E27 objímky

Betonové E27 objímky s velkým závitem o průměru 27mm poskytují unikátní kombinaci industriálního vzhledu a odolnosti. Betonové objímky E27 jsou navrženy tak, aby byly kompatibilním držákem pro všechny E27 žárovky s velkým závitem z naší nabídky, se kterými tvoří harmonický celek.

Betonové E27 objímky na žárovky jsou vyrobeny ruční a řemeslnou prací z cementové směsi. Výsledný produkt je doplněn o komponenty z thermoplastu. Cementový materiál jim dodává mimořádný vzhled ve industriálním nebo minimalistickém stylu. Betonové E27 objímky patří mezi oblíbené komponenty pro výrobu svítidel s jejichž pomocí snadno vyrobíte jednoduchá svítidla nebo celé sestavy osvětlení. Aby mohla být vaše tvůrčí činnost při výrobě osvětlení dokonale rozmanitá, naleznete v naší nabídce také barevné betonové E27 objímky na žárovky různých tvarů.

Kompletní nabídku všech nabízených produktů najdete v hlavní kategorii objímky na žárovky, patice a držáky žárovek, nebo můžete přejít na souhrnnou produktovou kategorii, která zahrnuje pouze všechny betonové objímky na žárovky.

1 položek celkem
objimka-na-zarovku-e27-KBC2701CGL-svetly-beton
176 Kč bez DPH
213 Kč
Kód: KBC2701CGL