Dekorativní kabely - elektrické

Dekorativní kabely jsou speciální nabídkou produktů zaměřenou na vysokou eleganci a styl. Proces jejich výroby zahrnuje technologii, která jim umožňuje poskytnout zcela novou úroveň opletu kabelu, lesku barev v kombinaci s vynikající povrchovou úpravou. Dekorační elektrické kabely nabízí také rozmanité vzory a strukturu kabelu, která je činí vzhledově mimořádnými. Vysoká technická kvalita a bezpečnost produktů je zaručena produkcí MADE IN ITALY. Dekorativní elektrické kabely splňují všechny potřebné normy pro provoz v EU. Vyberte svůj styl a dejte se do projektu, kde plně rozvinete svou fantazii.

#ShowMore#

Jaké jsou použité materiály pro dekorativní kabely?

Nabídka dekoračních kabelů je široká. Proto také variace použitých materiálů je pestrá. Pro dekorativní opletení elektrického kabelu se používá především bavlna v kombinaci s polyamidemSpojení těchto materiálů se vyznačuje zvláštní povrchovou úpravou s chlupatým efektem. Dekorativní elektrické kabely v tomto zpracování připomínají kouzlo hollywoodských divas 50. let. Jsou nutností pro ty, kteří milují okouzlující vkus a chtějí svému prostředí dodat eleganci a kouzlo.

K jakému účelu jsou dekorativní opletené kabely vhodné?

Slouží k výrobě svítidel, nebo projektů osvětlení s vysokou mírou individualizace. Dekorativní opletené kabely jsou oblíbené také pro povrchové elektrické rozvody. Společně s dalšími komponenty pro výrobu svítidel jsou báječným doplňkem interiérového designu.

5 položek celkem
dekorativni-spiralovy-kabel-bily-marlene-creative-cables-TP01
od 82 Kč bez DPH
od 99 Kč
Kód: XZ2TP01
dekorativni-spiralovy-kabel-cerny-marlene-creative-cables-TP04
od 82 Kč bez DPH
od 99 Kč
Kód: XZ2TP04
dekorativni-spiralovy-kabel-cerveny-marlene-creative-cables-TP09
od 82 Kč bez DPH
od 99 Kč
Kód: XZ2TP09
dekorativni-spiralovy-kabel-khaki-marlene-creative-cables-TP13
od 82 Kč bez DPH
od 99 Kč
Kód: XZ2TP13
dekorativni-spiralovy-kabel-zeleny-marlene-creative-cables-TP06
od 82 Kč bez DPH
od 99 Kč
Kód: XZ2TP06