E14 industriální objímky

E14 industriální objímky s malým závitem o průměru 14mm dodají vašemu osvětlení průmyslový vzhled. Patří mezi komponenty pro výrobu svítidel, které umožňují sestavení vlastního svítidla nebo celé sestavy osvětlení. E14 industriální objímky na žárovky z naší nabídky jsou tím pravým doplňkem pro ty, co milují surový a autentický průmyslový styl. S jejich pomocí můžete vytvořit osvětlení, které odráží ducha továrních prostorů a průmyslového designu. Jsou navrženy tak, aby byly kompatibilním držákem pro všechny E14 žárovky s malým závitem z naší nabídky, se kterými tvoří harmonický celek.

Všechny E14 industriální objímky jsou pečlivě navrženy s důrazem na funkčnost a estetiku. Vyrobeny jsou z odolných materiálů, které jsou běžnou součástí průmyslu jako je kov nebo beton, proto přináší industriální styl také do vašeho projektu osvětlení. S jejich robustním designem a strohou elegancí se snadno stanou perfektním zařizovacím prvkem do komerčních i rezidenční projektů. Nevyhovuje vám do vašeho projektu osvětlení malý závit s průměrem 14mm? Objevte E27 industriální objímky, které mají celkově větší rozměry, při zachování podobného estetického a funkčního významu.

Naše E14 industriální objímky jsou navrženy tak, aby se snadno instalovaly a používaly. Zajímá vás konkrétní materiál? Navštivte kategorii kovové objímky na žárovky nebo betonové objímky na žárovky, které nejlépe reprezentují industriální styl. Kompletní nabídku všech nabízených produktů najdete v hlavní kategorii objímky na žárovky, patice a držáky žárovek se zaměřením na industriální styl naleznete všechny produkty v sekci industriální objímky na žárovky.

3 položek celkem
objimka-na-zarovku-e27-PL14MARTF-stribrna
od 150 Kč bez DPH
od 181 Kč
+ další
Kód: PL14MARTF