E27 luxusní objímky

E27 luxusní objímky s velkým závitem o průměru 27mm jsou vyjádřením elegance a exkluzivity. Patří mezi komponenty pro výrobu svítidel, které umožňují sestavení vlastního svítidla nebo celé sestavy osvětlení. E27 luxusní objímky luxusní z naší nabídky na jsou tím pravým doplňkem pro ty, co chtějí do svého interiéru vnést něco speciálního. S jejich pomocí můžete vytvořit osvětlení, které vzbuzuje obdiv a dotváří atmosféru luxusu. Jsou navrženy tak, aby byly kompatibilním držákem pro všechny E27 žárovky s velkým závitem z naší nabídky, se kterými tvoří harmonický celek.

Všechny E27 luxusní objímky jsou vyrobeny z kvalitních materiálů s důrazem na detaily a produktovou dokonalost. Nabízíme různé varianty luxusních tvarů a provedení, které se inspirují tradičními objímkami a přinášejí je do vašeho interiéru mimořádný design. Při jejich výrobě byla použita pouze nejvyšší kvalita materiálů, jako je drahý kov, křišťál, přírodní kámen nebo porcelán. Tyto vzácné materiály dodávají našim objímkám nádherný lesk, texturu a exkluzivní vzhled. E27 luxusní objímky jsou nejen funkčním prvkem osvětlení, ale také uměleckým dílem, které dokáže transformovat prostor do místa plného luxusu a exkluzivity.

Naše E27 luxusní objímky jsou navrženy tak, aby zdůraznily krásu a jedinečnost žárovek, které do nich umístíte. Zajímá vás konkrétní materiál nebo závit? Navštivte kategorii kovové objímky na žárovky případně také porcelánové a keramické objímky, které nejlépe reprezentují luxusní styl. Kompletní nabídku všech nabízených produktů najdete v hlavní kategorii objímky na žárovky, patice a držáky žárovek se zaměřením na luxusní styl naleznete všechny produkty v sekci luxusní objímky na žárovky.

3 položek celkem
retro-objimka-na-zarovku-e27-KBR27ALRA-med
+ další
Kód: KBR27ALRA
KBL2117 01
402 Kč bez DPH
487 Kč
Kód: KBL2117
objimka-na-zarovku-e27-KPL27PCRDE-chrom
+ další
Kód: KPL27PCRDE