E27 vintage objímky

E27 vintage objímky s velkým závitem o průměru 27mm dodají vašemu osvětlení nostalgický šarm pomocí rafinovaných materiálů a povrchových úprav. Patří mezi komponenty pro výrobu svítidel, které umožňují sestavení vlastního svítidla nebo celé sestavy osvětlení. E27 objímky vintage stylu z naší nabídky na jsou tím pravým doplňkem pro ty, co chtějí do svého interiéru vnést kousek minulosti. Jsou navrženy tak, aby byly kompatibilním držákem pro všechny E27 žárovky s velkým závitem z naší nabídky, se kterými tvoří harmonický celek.

Všechny E27 vintage objímky jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které zajišťují pevnost a odolnost. Nabízíme různé varianty vintage tvarů a provedení, které se inspirují tradičními objímkami a přinášejí do vašeho interiéru pocit autentického zážitku a elegance. S jejich pomocí můžete vytvořit unikátní a atmosférické osvětlení, které okouzlí vaše prostory a přenese je do vintage stylu. Můžete si vybrat z různých barev a povrchových úprav, které vypadají jako opotřebované nebo nesou jednoznačně prvky vintage stylu.

Naše E27 vintage objímky jsou navrženy tak, aby se snadno instalovaly a používaly. Zajímá vás konkrétní materiál nebo závit? Navštivte kategorii kovové objímky na žárovky nebo porcelánové a keramické objímky na žárovky, které nejlépe reprezentují vintage styl. Kompletní nabídku všech nabízených produktů najdete v hlavní kategorii objímky na žárovky, patice a držáky žárovek se zaměřením na vintage styl naleznete všechny produkty v sekci vintage objímky na žárovky.

1 položek celkem
vintage-objimka-na-zarovku-e27-KBL27ALBR-perletove-cerna
od 275 Kč bez DPH
od 333 Kč
Kód: KBL27ALRA