Keramické E14 objímky

Keramické E14 objímky s malým závitem o průměru 14mm poskytují mnoho barevných variant s dokonalou řemeslnou nebo strojovou výrobou a porézním nebo hladkým povrchem. Keramické objímky E14 jsou navrženy tak, aby byly kompatibilním držákem pro všechny E14 žárovky s malým závitem z naší nabídky, se kterými tvoří harmonický celek.

Keramické E14 objímky na žárovky jsou vyrobeny z přírodních materiálů jako je kaolin, křemen, vápenec a draselné sloučeniny. Výsledný produkt je doplněn o komponenty z thermoplastu. Keramické E14 objímky patří mezi oblíbené komponenty pro výrobu svítidel s jejichž pomocí snadno vyrobíte jednoduchá svítidla nebo celé sestavy osvětlení. Aby mohla být vaše tvůrčí činnost při výrobě osvětlení dokonale rozmanitá, naleznete v naší nabídce také barevné keramické E14 objímky na žárovky různých tvarů. Nevyhovuje vám do vašeho projektu osvětlení malý závit s průměrem 14mm? Objevte keramické E27 objímky, které mají celkově větší rozměry, při zachování podobného estetického a funkčního významu.

Kompletní nabídku všech nabízených produktů najdete v hlavní kategorii objímky na žárovky, patice a držáky žárovek, nebo můžete přejít na souhrnnou produktovou kategorii, která zahrnuje pouze všechny porcelánové a keramické objímky na žárovky.

1 položek celkem
procelanova-objimka-na-zarovku-e14-KPLPE14BIA-bila
od 102 Kč bez DPH
od 124 Kč
Kód: KPLPE14BIA