Keramické E27 objímky

Keramické E27 objímky s velkým závitem o průměru 27mm poskytují mnoho barevných variant s dokonalou řemeslnou nebo strojovou výrobou a porézním nebo hladkým povrchem. Keramické objímky E27 jsou navrženy tak, aby byly kompatibilním držákem pro všechny E27 žárovky s velkým závitem z naší nabídky, se kterými tvoří harmonický celek.

Keramické E27 objímky na žárovky jsou vyrobeny z přírodních materiálů jako je kaolin, křemen, vápenec a draselné sloučeniny. Výsledný produkt je doplněn o komponenty z thermoplastu. Keramické E27 objímky patří mezi oblíbené komponenty pro výrobu svítidel s jejichž pomocí snadno vyrobíte jednoduchá svítidla nebo celé sestavy osvětlení. Aby mohla být vaše tvůrčí činnost při výrobě osvětlení dokonale rozmanitá, naleznete v naší nabídce také barevné keramické E27 objímky na žárovky různých tvarů. Nevyhovuje vám do vašeho projektu osvětlení velký závit s průměrem 27mm? Objevte keramické E14 objímky, které mají celkově menší rozměry, při zachování podobného estetického a funkčního významu.

Kompletní nabídku všech nabízených produktů najdete v hlavní kategorii objímky na žárovky, patice a držáky žárovek, nebo můžete přejít na souhrnnou produktovou kategorii, která zahrnuje pouze všechny porcelánové a keramické objímky na žárovky.

3 položek celkem