Plastové E14 objímky

Plastové E14 objímky s malým závitem o průměru 14mm jsou vyhledávaným prvkem osvětlení již od nepaměti. Příznivé pořizovací náklady, nízká hmotnost, dobrá odolnost proti proti mechanickému poškození a matné podání barev patří mezi charakteristické vlastnosti tohoto plastového materiálu. Plastové objímky E14 jsou navrženy tak, aby byly kompatibilním držákem pro všechny E14 žárovky s malým závitem z naší nabídky, se kterými tvoří harmonický celek.

E14 plastové objímky jsou vyrobeny ze speciálního teplotně odolného thermoplastového materiálu. Jedná se o lehký a odolný materiál. Plastové E14 objímky patří mezi oblíbené komponenty pro výrobu svítidel s jejichž pomocí snadno vyrobíte jednoduchá svítidla nebo celé sestavy osvětlení. Aby mohla být vaše tvůrčí činnost při výrobě osvětlení dokonale rozmanitá, naleznete v naší nabídce také barevné plastové E14 objímky na žárovky různých patic a tvarů. Nevyhovuje vám do vašeho projektu osvětlení malý závit s průměrem 14mm? Objevte plastové E27 objímky, které mají celkově větší rozměry, při zachování podobného estetického a funkčního významu. 

Kompletní nabídku všech nabízených produktů najdete v hlavní kategorii objímky na žárovky, patice a držáky žárovek, nebo můžete přejít na souhrnnou produktovou kategorii, která zahrnuje pouze všechny plastové objímky na žárovky.

2 položek celkem
objimka-na-zarovku-e14-PL14PBLI-bila
od 26 Kč bez DPH
od 31 Kč
+ další
Kód: PL14PNLI
objimka-na-stinidlo-PL14PBTF-bila
+ další
Kód: PL14PNTF