Silikonové E27 objímky

Silikonové E27 objímky s velkým závitem o průměru 27mm nejlépe charakterizují příznivé pořizovací náklady, nízká hmotnost, výborná odolnost proti proti mechanickému  poškození a pestrá nabídka pastelových barev. Silikonové objímky E27 jsou navrženy tak, aby byly kompatibilním držákem pro všechny E27 žárovky s velkým závitem z naší nabídky, se kterými tvoří harmonický celek.

E27 silikonové objímky jsou vyrobeny z termoplastu. Estetiku zajišťuje silikonová krytka. Silikon je lehký a odolný materiál, který je příjemný na dotek. Silikonové E27 objímky patří mezi oblíbené komponenty pro výrobu svítidel s jejichž pomocí snadno vyrobíte jednoduchá svítidla nebo celé sestavy osvětlení. Aby mohla být vaše tvůrčí činnost při výrobě osvětlení dokonale rozmanitá, naleznete v naší nabídce také barevné silikonové E27 objímky na žárovky různých tvarů.

Kompletní nabídku všech nabízených produktů najdete v hlavní kategorii objímky na žárovky, patice a držáky žárovek, nebo můžete přejít na souhrnnou produktovou kategorii, která zahrnuje pouze všechny silikonové objímky na žárovky.

5 položek celkem