E27 retro objímky

E27 retro objímky s velkým závitem o průměru 27mm dodají vašemu osvětlení nostalgický šarm v moderním pojetí. Patří mezi komponenty pro výrobu svítidel, které umožňují sestavení vlastního svítidla nebo celé sestavy osvětlení. E27 objímky retro stylu z naší nabídky jsou tím pravým doplňkem pro ty, co chtějí do svého interiéru vnést kousek minulosti. Jsou navrženy tak, aby byly kompatibilním držákem pro všechny E27 žárovky s velkým závitem z naší nabídky, se kterými tvoří harmonický celek.

Všechny retro E27 objímky jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které zajišťují pevnost a odolnost a eleganci. Nabízíme různé varianty retro tvarů a provedení, které se inspirují tradičními objímkami a přinášejí do vašeho interiéru pocit autenticity a elegance. S jejich pomocí můžete vytvořit unikátní a atmosférické osvětlení, které okouzlí vaše prostory a přenese je do retro stylu. Můžete si vybrat z různých barev a povrchových úprav, jako je bronz, měď, nikl či patina, které dodají objímkám jedinečný retro vzhled. Nevyhovuje vám do vašeho projektu osvětlení velký závit s průměrem 27mm? Objevte E14 retro objímky, které mají celkově menší rozměry, při zachování podobného estetického a funkčního významu.

Naše retro objímky E27 jsou navrženy tak, aby se snadno instalovaly a používaly. Zajímá vás konkrétní materiál? Navštivte kategorii kovové objímky na žárovky, bakelitové objímky na žárovky nebo porcelánové a keramické objímky na žárovky, které nejlépe reprezentují retro styl. Kompletní nabídku všech nabízených produktů najdete v hlavní kategorii objímky na žárovky, patice a držáky žárovek se zaměřením na retro styl naleznete všechny produkty v sekci retro objímky na žárovky.

9 položek celkem
PL27BBLI 01
od 31 Kč bez DPH
od 37 Kč
+ další
Kód: PL27BNLI
e27-objimka-s-vypinacem-PL27BBLIN-bila
od 100 Kč bez DPH
od 121 Kč
+ další
Kód: PL27BNLIN
e27-objimka-s-vypinacem-PL27BBFIN-bila
od 110 Kč bez DPH
od 133 Kč
+ další
Kód: PL27BNFIN
objimka-na-stinidlo-PL27BBTF-bila
od 48 Kč bez DPH
od 58 Kč
+ další
Kód: PL27BNTF
procelanova-objimka-na-zarovku-e27-KPLPE272WBIA-bila
od 174 Kč bez DPH
od 211 Kč
+ další
Kód: KPLPE272WBIA
vintage-objimka-na-zarovku-e27-KBL27ALBR-perletove-cerna
od 275 Kč bez DPH
od 333 Kč
Kód: KBL27ALRA