ALU profil KLUŚ NIBO

Kód: A18010A_1 A18010A_2 A18010A_3 Zvolte variantu
848 Kč / ks 1 696 Kč / ks 2 544 Kč / ks od 848 Kč / ks 701 Kč bez DPH 1 402 Kč bez DPH 2 102 Kč bez DPH od 701 Kč bez DPH
Ihned k odeslání Ihned k odeslání Ihned k odeslání Zvolte variantu
Povrchová úprava
Délka
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
20.6.2024 20.6.2024 20.6.2024 Zvolte variantu
  • Montážní ALU profil pro výrobu osvětlení
  • Prostor pro umístění LED zdroje v dutině profilu
  • Prostor pro vedení kabelů skrytě uvnitř profilu

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hliníkový profil KLUS NIBO je navržen pro uložení trafa k napájení LED pásků. Uložení LED zdroje do hliníkového profilu, řeší následující situace. V prvé řadě jde o design. Elektrické propojení vstupního napětí 230V pro LED zdroje a výstupního napětí z LED zdroje pro ledkový pásek je provedeno skrytě, uvnitř hliníkového profilu. Propojení napájecích kabelů uvnitř hliníkového profilu NIBO zajišťuje také vetší bezpečnost proti náhodnému dotyku napájecích kabelů, nebo proti neodborné manipulaci s LED zdrojem. Toto řešení se používá při instalacích osvětlení v nábytku, šatních a kuchyňských skříních. Dále je profil NIBO vhodný k výrobě stropních svítidel. Na stropě opět slouží k zakrytí LED zdroje pro redukci napětí 230V na 12V-24V pro ledkový pásek. Do profilu NIBO je možné vložit zdroje značky MEANWELL řady LPV od 18W do 60W. Instalace zdroje do profilu je velmi snadná. Jednoduše se LED zdroj do profilu vsune. ALU profil je v povrchové úpravě eloxovaný - anodizovaný hliník. Anodizovaná varianta profilu, znamená kvalitnější provedení odolnější proti poškrábání a povětrnostním vlivům. Součástí dodávky je pouze hliníková LED lišta. Koncovky a další montážní příslušenství naleznete v #souv#souvisejícím zboží##.

ALU LED profily a veškeré příslušenství od společnosti KLUSDESIGN je vyrobené v EU. KLUŚ = 100% kvalita, promyšlená řešení a splněná očekávání. LED svítidlo vyrobené z hliníkové LED lišty osazené LED páskem je moderní designové řešení osvětlení.

Montáž

Hliníkový LED profil NIBO je vhodný zejména pro umístění LED zdroje. Zpravidla se montuje ke stropu pomocí běžně dostupného kotvícího materiálu. Postup je v tomto případě následující. Vypočítáme příkon našeho LED osvětlení. Zvolíme vhodný výkon a velikost LED zdroje. Dle velikosti LED zdroje určíme délku a velikost profilu NIBO. Při tomto plánování berte v potaz, že LED zdroj je třeba v profilu NIBO elektricky zapojit a propojit. Tedy dbejte na dostatečnou rezervu pro kabelové propojení. ALU LED profil NIBO se skládá ze dvou částí. Montážní lišta se kotví k povrchu pomocí postupu otvor, hmoždinka, šroub. Jakmile je montážní lišta připevněna profil NIBO se na ni nasazuje vtlačením. Ze strany se do profilu následně zasunou duté plastové pruty. Ty slouží ke zpevnění obou částí a jsou Součástí dodávky. Do dutiny následně zasunete také záslepku. Tím je montáž profilu NIBO k povrchu dokončena.

#sluzby#

Vlastnosti

  • Rozměry pro instalaci zdrojů MEANWELL LPV do 150W
  • Unikátní způsob uložení zdroje LED osvětlení
  • Lehce proveditelný servis LED zdroje - v případě potřeby
  • Volitelné délky 1m, 2m a 3m

Použití

  • K výrobě stropních LED svítidel
  • K estetickému uložení zdroje bez viditelné elektroinstalace

Technický výkres

Doplňkové parametry

Kategorie: ALU profily a montážní profily
Záruka: 2 roky
povrchová úprava: anodizované (eloxované)
barva: stříbrná
šířka profilu: 28 mm-56 mm
typ montáže: povrchová, zavěšením
možné IP svítidla: IP20
specifické funkce: s prostorem pro LED zdroj
tvar LED svítidla: obdélníkový
délka profilu: 1 m, 2 m, 3 m
sku kód: A18010A
výška: 52 mm
šířka: 50 mm
tolerance délky: ±1%
prostor pro LED zdroj (trafo): ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: