E14 retro objímky

E14 retro objímky s malým závitem o průměru 14mm dodají vašemu osvětlení nostalgický šarm v moderním pojetí. Patří mezi komponenty pro výrobu svítidel, které umožňují sestavení vlastního svítidla nebo celé sestavy osvětlení. E14 objímky retro stylu z naší nabídky jsou tím pravým doplňkem pro ty, co chtějí do svého interiéru vnést kousek minulosti. Jsou navrženy tak, aby byly kompatibilním držákem pro všechny E14 žárovky s malým závitem z naší nabídky, se kterými tvoří harmonický celek.

Všechny retro E14 objímky jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které zajišťují pevnost a odolnost a eleganci. Nabízíme různé varianty retro tvarů a provedení, které se inspirují tradičními objímkami a přinášejí do vašeho interiéru pocit autenticity a elegance. S jejich pomocí můžete vytvořit unikátní a atmosférické osvětlení, které okouzlí vaše prostory a přenese je do retro stylu. Můžete si vybrat z různých barev a povrchových úprav, jako je bronz, měď, nikl či patina, které dodají objímkám jedinečný retro vzhled. Nevyhovuje vám do vašeho projektu osvětlení malý závit s průměrem 14mm? Objevte E27 retro objímky, které mají celkově větší rozměry, při zachování podobného estetického a funkčního významu.

Naše retro objímky E14 jsou navrženy tak, aby se snadno instalovaly a používaly. Zajímá vás konkrétní materiál? Navštivte kategorii kovové objímky na žárovky, bakelitové objímky na žárovky nebo porcelánové a keramické objímky na žárovky, které nejlépe reprezentují retro styl. Kompletní nabídku všech nabízených produktů najdete v hlavní kategorii objímky na žárovky, patice a držáky žárovek se zaměřením na retro styl naleznete všechny produkty v sekci retro objímky na žárovky.

4 položek celkem
objimka-na-zarovku-e27-PL14MARTF-stribrna
od 146 Kč bez DPH
od 177 Kč
+ další
Kód: PL14MARTF
procelanova-objimka-na-zarovku-e14-KPLPE14BIA-bila
od 105 Kč bez DPH
od 127 Kč
Kód: KPLPE14BIA
objimka-na-zarovku-e14-PL14BBLI-bila
od 32 Kč bez DPH
od 39 Kč
+ další
Kód: PL14BNLI
objimka-na-stinidlo-PL14BBTF-bila
od 40 Kč bez DPH
od 49 Kč
+ další
Kód: PL14BNTF